Behöver du hjälp med en order? Ring oss på 08-553 44 900.
Utökade öppettider på orderavdelningen: Fredag 8–21, lördag 10–15, söndag 10–15, Cyber Monday 8–21

img

Mikrotik S+31DLC10D

10 Gigabit Ethernet

1 645 kr
  • 48 timmar
  • Frakt från: 69 kr
  • Artikelnr.
  • 5011207370
  • Tillv. art. nr.
  • S+31DLC10D

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare MikroTik
Produktlinje MikroTik
Modell S+31DLC10D
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
Kabel
Vänster kontakttyp SFP+
Höger kontakttyp LC enkelläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Anslutningsteknik Kabelansluten
Max överföringsavstånd 10000 m
Funktioner Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Nätverk
Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 10 Gbps
Optisk våglängd 1310 nm
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x 10Gb Ethernet - LC-enkelläge
Få förtur till Black Friday