Prokord - Nätverkskabel 0.5m LC LC OS1
Prokord - Nätverkskabel 0.5m LC LC OS1
Prokord - Nätverkskabel 0.5m LC LC OS1
Prokord - Nätverkskabel 0.5m LC LC OS1
Prokord - Nätverkskabel 0.5m LC LC OS1
Prokord - Nätverkskabel 0.5m LC LC OS1

Prokord - Nätverkskabel 0.5m LC LC OS1

219 kr
Frakt från 29 kr
+100 beräknat till lager: 2024-10-01
Liknande produkter i lager
Prokord artikelnr. OS1-LCLC-0.5
Dustin artikelnr. 5011356716

Snabbfakta

  • Anslutning 1
    LC
  • Anslutning 2
    LC
  • Typ av fiberoptik
    OS1
  • Kontaktens poleringstyp
    UPC
  • Kärndiameter
    9 µm
  • Manteldiameter
    125 µm
  • Fiberlägets struktur
    Enkelläge
  • Produktens färg
    Gul

Produktegenskaper

  • OS1
  • LC-LC
  • 9/125
  • DUPLEX
  • Singelmode
  • 1.0M

Prokord fiber kabel Halogenfri (LSZH) singelmode-fiberkabel med klassificering OS1 LC-LC Duplex. Kabel dimension: 9/125µm

Prokord, rätt kablar när du behöver dem. Prokord har ett brett utbud av populära och prisvärda kablar som gör att du kan arbeta så effektivt som möjligt. Du kan vara säker på att du får en produkt som är noga utvald och testad.

Specifikation - Nätverkskabel

Allmänt

Varumärke

Egenskaper

Kabellängd
0.5 m
Anslutning 1
LC
Anslutning 2
LC
Typ, kontakt 1
Hane
Typ, kontakt 2
Hane
Typ av fiberoptik
OS1
Kontaktens poleringstyp
UPC
Kärndiameter
9 µm
Manteldiameter
125 µm
Fiberlägets struktur
Enkelläge
Produktens färg
Gul
Jacka material
Low smoke zero halogen (LSZH)

Förpackning

Antal per förpackning
1 pc(s)

Logistikdata

Harmonized System (HS)-kod
85447000
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Dokument - Nätverkskabel

PDF-dokument