Microconnect Fiberoptisk Kabel SC9/125 Simplex SingleMode 2m SC/UPC enkelläge SC/UPC enkelläge
Fiberkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage
Längd 200 cm
Vänster kontakttyp SC/UPC enkelläge
Höger kontakttyp SC/UPC enkelläge
169:-
4 kvar
149:-
6 kvar
339:-
1 kvar
539:-
329:-
299:-
849:-
479:-
359:-
9 kvar
389:-
369:-
409:-
279:-
299:-
299:-
469:-
379:-
429:-
479:-
149:-